Kilkaset słów prawdy czyli...

dwustronicowy artykuł w Zwiastunie Ewangelickim o elmerowych rapach, programie RIPOSTUJ! i kilku inny ważnych sprawach. Ku zbudowaniu w Duchu!:)

Kilka słów o ŚDM na łamach Kuriera.

Na tej scenie świadczyłem o Zbawicielu dla kilkuset dusz;  Razem ze mną Testimonium, October Leaves i De Nuevo.  Duch Święty był tam z nami. Piyknie:)

(zaś) Kilka rapowych wersów w Boguszowie:)

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

Troszku się spłoniłem przy selfie...:)

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ GLORY - 1 MIEJSCE

Nagłówek mówi wszystko czyt." hasztag chwalipięta" -  (a niech tam;)) - zająłem pierwsze miejsce na Festiwalu Glory we Wrocławiu w kategorii artysta-raper ex aequo z Gosią HipHop i miałem przyjemność dać dobry koncert przed Kolah i Arci. Było zacnie. Chwała Najwyższemu!

Festiwal Uzdrowienia - 3Stawy - Kato

Dobry czas! Miałem przyjemność nawinąć kilka koncków. Ze mną Brzeziu i Grzegorz ze świadectwem... tak po krótce:).

Kilometry dobra w Czerwionce-Leszczynach!

Program RIPOSTUJ! i stowarzyszenie Luxtorpeda - działamy dla dzieciaków!

Osiedle Manhattan w Czerwionce-Leszczynach i wydarzenie profilaktyczne połączone z rapem. Ze mną Miras i Grzegorz! Beng!

Hip-Hop Fest Cieszyn 2016! Tym razem wspomagając Azyla. Za dekami DJ Anem:).

HH Fest Cieszyn 2016 ! Tym razem z notką wyróżniającą mojego serdecznego ziombla i organizatora eventu Allena za maksymalny profesjonalizm i wiarę. Pragne wspomnieć i serdecznie pozdrowić Kingę Barbarę Dreja za świetne fotki upamiętniające Fest oraz wszystkich bboyów, grafficiarzy, raperów i DJów za współtworzenie wydarzenia! Do zaś!

Słowo padło również w Orzeszu czyli profilaktyka i rapsy!

Program RIPOSTUJ! i koncert w Chorzowie Batorym!

Miałem ogromną przyjemność poprowadzić profilaktykę pod szyldem RIPOSTUJ! oraz zagrać koncert dla dzieciaków z Anielskiego Klubu Rozwoju Dzieci i Młodzieży w Chorzowie Batorym. Dziękuję za zaproszenie wychowawczyniom-animatorkom Sylwii i Agnieszce oraz pozdrawiam wszystkie dzieciaki. Do zaś!

Rekolekcje w Kato w Katedrze Zmartwychwstania Pańskiego!

Artykuł w Nowinach Rybnickich czyli zajawy ciąg dalszy!

Boży Beng w Czerwionce-Leszczynach czyli...

...koncert hiphopowy dla dzieciaków i młodzieży z Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Czerwionce-Leszczynach. Skład koncertowy: Kryzys (Strzelce Opolskie), Allen (Cieszyn), Elmer  oraz niezastąpiony Grzegorz-fotograf. Wydarzenie urozmaicone zostało programem profilaktycznym RIPOSTUJ! oraz loterią z nagrodami dla wychowanków. 

Pragnę w szczególności wyróżnić i serdecznie podziękować internautom-sponsorom, którzy wzięli udział w zbiórce środków na zorganizowanie wydarzenia: GRZEGORZ ZIMOŃ, OLGA ĆWIK Z RODZINĄ, RAFAŁ MAŃKA, ADAM GREŃ, BOŻENA MIKA. 

Dziękuję również opiekunom PPO-W jak również Zespołowi Szkół w Czerwionce-Leszczynach za udostępnienie sali.

 

W imieniu swoim i dzieciaków jeszcze raz serdecznie dziękuję a okazaną dobroć i hojność. God bless You!

PS

Ślę pozdrowienia i słowa otuchy dla Azyla (Husaria Prawdy), który nie dotarł na wydarzenie jednak trzymamy go za słowo, że odwiedzi nas - obiecał!:)

Koncert w Rudzie Śląskiej!

Ciąg dalszy Bożego dzieła w Rudzie Śląskiej - Rudzie. Miałem przyjemność poprowadzić i zagrać  koncert gwiazdkowy dla mieszkańców miasta. Dziękuję za wszystko! Ruda na propsie!:)

Mój debiut w regionalnej TV!

Koncert + Program Ripostuj! w Orzeszu:)

Program profilaktyczny "Ripostuj" ruszył!

Zdjęcie bardzo skrótowo przedstawiające ciekawy hiphopowy event w Boguszowie na Dolnym Śląsku. Wspólnie z Azylem zagrałem koncert w chrześcijańskim centrum pracy z młodzieżą przy okazji sędziując na konkursie "wolny majk" i po raz pierwszy prowadząc mój autorski program profilaktyczny "Ripostuj!". Czas była bardzo owocny. Spodziewajcie się fotorelacji z wydarzenia.
Pozdrawiam i dziękuję Angelice za oprawę medialną i zorganizowanie koncertu (jesteś niezawodna!) oraz pastorowi Piotrowi za zaproszenie wsparcie!:)

Kościół - więcej niż budynek! Ruda Śląska!

Ze mną pastor Tomek i Luke! Blessings!

Bytom, Bytom nigdy stop!

Wspólnie z Kościołem Nowe Pokolenie działaliśmy w Bytomiu. Wraz  z nami wspaniali chrześcijanie i świetni muzycy z Ukrainy.  Boże błogosław!

Festiwal Praski 2015

Mimo, że dżdżyło wydarzenie zaliczam do nader udanych. Nie dość, że energia pod sceną to jeszcze wyraźne Boże prowadzenie. Pozdrowienia ślę dla mych kompanów podróży czyli Kryzysa, Allena i Katola czyli Expansion Team Śląsk!:)  a  dzięki składam Najwyższemu za opiekę i błogosławieństwa!

Boże koncerciwo w BG!

Ewangelizacja w Boguszowie-Gorcach razem z Azylem PPW i Zajoncem z zaproszenia Kościoła Boża Góra. Wraz z nami niezastąpiona DJka Endżi. Szalone pozdrowienia i do zobaczenia w 2016. Niech Boża wieść się niesie!

Tarnowskie Góry, Nowe Pokolenie i elmerowe rapsy! Beng!

Ewangelizujemy! In The Name Of Jesus!

Artykuł w Przeglądzie Lokalnym o mojej Bożej misji! Pyk!

MaxFloStudio, DJ Samiryi i Elmer...finalizujemy projekt Cuda Tych Ulic...powoli:)

Podziękowanie...na piśmie

Niedawno otrzymałem podziękowanie na piśmie za moją chrześcijańską działalność. Bardzo miły akcent na początek wakacji i bardzo dziękuję!:)

Moja rodzinna Czerwionka i XIII Boży Fest Parafialny

Dom Pomocy Społecznej w Kuźni Nieborowskiej. Dziękuję za zaproszenie i za wspaniałe przyjęcie!

BOŻA EWANGELIZACJA W KATO!

Ewangelizacja z Nowym Pokoleniem w Kato. Ze mną pastor Marcin. Benk! 

HIPHOP FEST CIESZYN!

Melduję swoje rapowe uczestnictwo we wczorajszym Bożym wydarzeniu Hiphop Fest Cieszyn.  Fotki nadlecą niebawem:). Widzimy się tam znów w 2016! Bless!

Ewangelizacja w Bytomiu!

Kilka fotek z ewangelizacji w niedoszłej stolicy Górnego Śląska - Bytomiu. Razem z nami po raz pierwszy na majku  Gospel Kinga. Boży Beng!

Rap Pedagogia po raz kolejny w mojej szkole!

Dobromir wraz z ziomalami odwiedził dziś moją szkołę przy okazji odbierając kolejne dary na rzecz świetlicy środowiskowej Tropiciele Marzeń w Pabianicach. Oby więcej takich wydarzeń. Działamy nie śpimy!

Kolejny raz Dom Pomocy Społecznej czyli GiD i Elmer! Na chwałę Pana!

Ewangelizacja uliczna w Rudzie Śląskiej z Kościołem Bożym.

MC Mak w mojej szkole!

Przedstawiam kilka fotek z wizyty rapera Maka i jego ekipy u mnie w szkole.  Wydarzenie odbyło się przy okazji zbiórki artykułów szkolnych i ubranek na zimę dla dzieciaków z placówki środowiskowej Tropiciele Marzeń w Pabianicach.  Choć wizyta Dobromira była krótka to jednak bardzo treściwa. Dzieciaki miały okazje usłyszeć świadectwo, krótką prelekcję oraz oczywiście rap. Piyknie:) Pozdrowiony!

Bożonarodzeniowe wydarzenie muzyczne w DPS "Zameczek" w Kuźni Nieborowskiej.

Działamy charytatywnie dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Zameczek w Kuźni Nieborowskiej. Święta to czas niesienia nadziei więc wraz z zespołem GiD wlewaliśmy ją w serca podopiecznych DPS. Błogosławiony czas. Wspominkowo kilka fotek z wydarzenia. Hallelujah!

Kolejny gig! Kościół Boży w Rudzie Śląskiej - elmerowe rapy dla Jezusa!

"Mrówka i harówka" czyli prace nad Cudami mają się ku końcowi...

Niedawna wizyta w MaxFloStudio zaowocowała zwrotką na ostatni utwór do  albumu Cuda Tych Ulic. Wyczekuję jeszcze na zwrotki kilku gości m.in  Allena i Wiecznego. Dodam, że sesję nagraniową zwieńczyłem moją zwroteczką Hot16 z nominacji Skalara. Pozdrowiony!

Rudzki Przekaz 2014!

Znów się działo! Elmerowy rap na festiwalu Rudzki Przekaz 2014 - oczywiście w Rudzie Śląskiej. Oczywiście w dzielnicy Ruda:). Wszystko więc jasne! Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów. Praise the Lord!

Zacnie...kolejna grafika przypominająca o zbliżającym się nieuchronnym Cudzie Tych Ulic!

MIKE/REALITYKA i ELMEROWY RAP

Raper, producent montujący dobre klipony czyli MIKE ze skladu REALITYKA (Chorzów) ogarnia kolejny obraz z moim udziałem.  Jeśli hiphop budują tacy ludzie to wiem, ze będzie trwał wiecznie! Pozdrowienia dla chłopaczyn! Hip-hop shall live forever!

Siejemy Słowo w WWA czyli Kościół Nowe Pokolenie i Elmer bwoy!

Katowice - Mariacka - TAU - RYMcerze - ks. Bartczak - ELMER

Jezus jest wielki! Inaczej nie mógłbym zacząć tej krótkiej notatki. Jak widać plany znajdują posłuch u Boga, który pomaga spełnić nasze zamierzenia. Niedawno miałem przyjemność przywitać ulicę Mariacką rapując przed ks. Bartczakiem, RYMCERZAMI i TAU w ramach akcji Wspólny Mianownik. Po krótce: profesjonalnie przygotowana impreza, kilkaset osób pod sceną, tłuste biciwa, zbite piony, świadectwa, modlitwa... A wszystko tylko dzięki Niemu!:) Blau!

KJStudio i kolejny krok w stronę klipu!

Kolejna wizyta w Kato i kolejne ujęcia do teledysku "Bóg w twoim mieście". Definitywnie kończymy etap nagrywania mojej jaźwy w różnych opakowaniach i przechodzimy do klejenia wszystkiego w całość. Szalone pozdrowienia dla Krzysztofa, który podjął się tego karkołomnego zadania jakim była realizacja mojego scenariusza! Pozdrowienia ślę również dla mojego szalonego menago Sylwka i wszystkich wspierających markę THE HOLY BLAST GROUP!!!

 

PS

MINI KONKURS! Kogo buty widzimy na jednym ze zdjęć? Dla zwycięzcy...dożywotni props...

 

WUWUA czyli elmerowy rap na Festiwalu Praskim w Warszawie!

VII edycja Festiwalu Praskiego była okazją by nawinąć kilka linijek oddając chwałę Panu i przy okazji zaznaczyć obecność Śląska w mieście stołecznym. Było przeee! Dziękuję organizatorom za zaproszenie i możliwość zaprezentowania swojej sztuki. Do kilku osób trafiły również koszulencje THE HOLY BLAST GROUP! Pozdrowienia i szacuneczek dla: Kinga i Robson (za wsparcie i fotencje!!!),  Brat T, Maku, Wieczny, Hiob, WakeUp, Allen, Bibro, Yonas i Maro En, Kryzys, Poison, GiD (Gliwice!!!) oraz wszyscy ziomale i ziomalki obecni na wydarzeniu! Do zaś!

 

PS 

Dorota Dar Boga oby tak dalej! In Christ!

 

 

Gosia i nagrywki w MaxFlo!

Jeśli usłyszycie na albumie The Street Miracles wokal, który brzmi jak marzenie wiedzcie, że należy do Gosi, ktora wspaniale urozmaiciła i wzbogaciła moje kompozycje. Kolejna ogromnie utalentowana osoba, która wspomogla mnie przy dobieszczaniu albumu! Wielkie dzięki, szacun na dzielni i dożywotni props Gosia!:)

Fotokanada i elmerowy rap czyli chwile ulotne z planu teledysku...

Przy współpracy z firmą FOTOKANADA powstaje obraz do utworu Elmera "Thanksgiving". Serdeczne dzięki dla ziombli za wkład pracy, czas i niegasnącą Bożą zajawkę. Podziękowania kieruję również dla spółki MEGAWAT za udostępnienie rewelacyjnych lokacji na terenie byłej KWK DĘBIEŃSKO, dla OŚRODKA SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWEGO "STODOŁY" za udostępnienie nam terenu do realizacji scenariusza jak i szalone dzięki dla LUZZTRO CLUBu w Rybniku za pełen luz i swobodę w kreowaniu naszego małego dzieła!

Pokój!

 

Polecam odwiedzić stronkę realizatorów przedsięwzięcia:

http://www.fotokanada.pl/

 

Z wizytą w KJStudio...

Przy współpracy z KJStudio powstaje teledysk do utworu BÓG W TWOIM MIEŚCIE z nadchodzącego albumu Elmera CUDA TYCH ULIC/THE STREET MIRACLES. Już niedługo trailer do obrazu. Bądźcie czujni. Bless!

KONCERCIWO ELMERA W TARNOWSKICH GÓRACH

Koncert parafialny współzorganizowany przez Agnieszkę i Mariusza - moich serdecznych przyjaciół i właścicieli szkoły FOR FUN ENGLISH SCHOOL. W trakcie wydarzenia rozdawaliśmy dzieciakom koszulki z logiem naszej grupy chrześcijańskich aktywistów THE HOLY BLAST GROUP i rozlosowaliśmy nagrody. Dziękuję wszystkim za fajne przyjęcie i za wspólnie śpiewane refreny! Wierzę, że spotkamy sie znów! :) 

DJ Wake Up i Cuda tych ulic

Twórcza i rozwijająca kolaboracja. WakeUp - wyśmienity DJ i dobry chłopaczyna uskutecznił scraching na album Elmera "Cuda tych ulic". Caly projekt zbliża się małymi kroczkami do finiszu. Wierzę, że już niedługo projekt wpadnie Wam w ręce w wersji fizycznej! Pieunć!

Kościół Wolnych Chrześcijan i elmerowy rap - Tym razem w Leszczynach!

Dobry czas w Leszczynach uświetniony również spontanicznym występem pastora Ala z New Jersey i koncertem Magdy Frączek. Pozdrowienia dla artystów i dla Kościoła Wolnych Chrześcijan w Palowicach. ...i wielkie dzięki dla pastora Mariana za inicjatywę. Pozostańmy w Chrystusie:)!

Ot, kilka nowych logotypów...

Pięć w natchnieniu stworzonych logotypów promujących rozwijające się  tempem pustynnej agawy marki Elmer The Christian Rapper oraz The Holy Blast Group;). Więcej informacji w krótce...

Uliczna ewangelizacja w Boguszowie-Gorcach!

Kolejna szalona, Boża akcja! Tym razem zawitałem do miejscowości Boguszów-Gorce gdzie wraz z przyjaciółmi z Kościoła Boża Góra oraz gośćmi z USA ewangelizowaliśmy na ulicach. Miałem okazję nie tylko nawijać do majka lecz również unplugged i organizować czas dla dzieciaków. Dobry, Boży czas! Pozdrawiam mieszkańców Boguszowa-Gorc, moich przyjaciół z Bożej Góry, gości ze Stanów i oczywiście inicjatora wydarzenia pastora Jacka! Stay blessed!

Hala 100lecia i kolejne świadectwo na chwałę Chrystusa

Przy okazji Spotkania Chrześcijan Europy Środkowo-Wschodniej (Wrocław 2014) w Hali Stulecia miałem sposobność recytować moją twórczość i mówić świadectwo na chwałę Pana. Pozdrawiam wszystkich uczestników i słuchaczy. Wierzę, że spotkamy się w Budapeszcie w 2016! Bóg jest wielki! Pieunć!

 

Elmer przed Halą 100lecia - Wrocław 2014
Elmer przed Halą 100lecia - Wrocław 2014

Ewangelizujemy na ulicach! Allen, Poison i Elmer - c.d.n.

Wizytowo w MaxFloStudio. W kadrze Grafit, ja i moja cudowna żona:)! Piyknie

Gdy Miuosh wpada z wizytą...

czyli pogadanka o Śląsku, o rapie i o Piątej Stronie Świata. Pozdrawiamy Miuosha!

Raper z Houston na albumie Elmera! Check it!

 DILIGENTE Pd

 

Urodzony w Monterrey NL. (Meksyk) Diligente Pd w bardzo młodym wieku wszedł w kulturę hiphop będąc pod wpływem innych grup muzycznych ze swych okolic. Przygodę ze słowem rapowanym zaczął od uczestnictwa w tzw. freestyle battles na ulicach miasta. Następnie wraz z przyjaciółmi stworzył grupę RIMAS (Potencjał). Nagrania były realizowane pod nazwą Basement Records. 

 

W wieku 16 lat wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia. Jego celem było zarobienie pieniędzy na studia i powrót do ojczyzny. Jednak Bóg miał wobec niego inne plany. Słowo Ewangelii zmieniło jego sposób myślenia i coraz częściej swe serce kierował ku Bogu. Pierwszą Biblię otrzymał od swojej matki gdy mieszkali jeszcze w Meksyku. Diligente zaczął uważnie czytać Pismo by dowiedzieć się więcej o jedynym Bogu. Na zawsze przemieniło to życie rapera i jeszcze w wieku nastoletnim zdecydował się Mu służyć. Artysta zaczął wypełniać wolę Jezusa pisząc teksty oparte całkowicie na Ewangelii. Szukając ukojenia w Jezusie Chrystusie zaczął uczęszczać do Kościoła Emmanuel w Houston. Zaangażował się również w duszpasterstwo młodzieży organizując warsztaty związane z muzyką rap. Jego misją stało się mówienie o zbawieniu jakie daje Jezus i wzbudzanie Królestwa Bożego w sercach społeczeństwa. 

 

Diligente Pd jest uczestnikiem wielu projektów muzycznych i spektakli teatralnych np. "Akcji ratunkowej", "Szaleję za Tobą Jezu" oraz "Boskiego procesu" a także kilku kompilacji chrześcijańskich artystów z Houston m.in. projektu "Audio Tract" wyprodukowanego w ChristFlowStudios. Obecnie artysta pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem inspirowanym Duchem Świętym ku uwielbieniu naszego Ojca Niebieskiego.

SPRAWDŹCIE KONIECZNIE STRONKĘ DILIGENTE Pd:

 

www.reverbnation.com/diligente

 

Pieunć!

...się dzieje. Ewangelizacja w Częstochowie z Wiecznym i Hiobem i DJ Wake Up dobrymi chłopaczynami

SANGRE ETERNA CZYLI KOLUMBIA NA ELMEROWYCH BITACH

SANGRE ETERNA

 

Zespół hiphopowy głoszący Ewangelię Chrystusa na ulicach Bogoty, czyli tam gdzie młodzi ludzie najbardziej Jej potrzebują. Są rycerzami Jezusa siejącymi treści Psalmów w konwencji hiphop i podejmującymi walkę o tych, którzy jeszcze nie znają Słowa.

 

Pionierska, chrześcijańska grupa hiphopowa w Kolumbii rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem w połowie czerwca 2012 roku. W skład grupy wchodzą: Arkangel, Selen, Hanner, Nataf MC i przede wszystkim MiG i Deivy, których będzie można usłyszeć na produkcji rapera Elmera z Polski. Artyści pracują nad swym projektem pod szyldem GOD POWER RECORDS.

 

KONIECZNIE ODWIEDŹCIE STRONĘ INTERNETOWĄ SANGRE ETERNA!

 

eternalmig12.wix.com/sangreeterna12

 

Ewangelizacja w Kato na ulicy Stawowej czyli Kościół Nowe Pokolenie i elmerowy rap

Kolejna nagrywka Elmera w zacnym studiu MaxFlo...

...była jak zwykle bardzo owocna. Pod okiem (uchem) znanego Wam m.in. z projektu Moral/Gano Grafita wykuwam kolejne zwrotczyny na mój projekt. Sweterek Luj Witą, wykrochmalony raperski kołnierzyk i groźne nauczycielskie spojrzenie niech będą jego zapowiedzą . Ciekawi?;)

R E T R O S P E K T Y W N I E !

Idąc za ciosem ... oryginalny artykuł z gazetki IRG o lokalnym rapie i zdjęcie (jedyne, które się zachowało) młodych ziombli kontestujących ...krótko i na temat dla zainteresowanych ...KONTESTACJA!

 

Pieunć!:)

Akcje z serii "Zajawka u nas w mieście" czyli...

Swego czasu miałem przyjemność współorganizować zajęcia bboyingu dla tych troszkę młodszych. Całość prowadził dobrze znany z ekipy Lajony Kingz bboy Jeziorskee. Lata 2012/2013 okazały się być czasem wzmożonej działalności okołohiphopowej. Dzięki pomocy takich ludzi jak wyżej wspomniany Jeziorskee wszystko idzie na przód. Oby tak dalej! God be with You!

W pomroce dziejów...

Mam dla Was nie lada ciekawostkę! Udało mi się odnaleźć "starożytny" artykuł mojego autorstwa (z roku 2002?)  o czerwioneckim hiphopie (o moich kolegów i moim zespoliku rapowym) pisany do lokalnej gazetki, który to znalazł również swoje miejsce w rybnickich Nowinach. Banda zwała się Kontestacja. W składzie Jano, Siwy i kilku znajomków, którzy wspomagali nas na koncertach . Styl pisania artykułów miałem wówczas kwadratowy natomiast treści, które chciałem przekazać jak najbardziej aktualne. Serdecznie pozdrawiam wszystkich związanych z KCJA i zapraszam do lektury.

 

"CZERWIONKA-LESZCZYNY. Swój "złoty wiek" przeżywa hip-hop. W lokalnych społecznościach miast, miasteczek i gmin powstają grupy fanów tego gatunku zakładające własne hip-hopowe kapele.

 

 

Ów gatunek muzyczny znalazł dla siebie miejsce również w Czerwionce. Wyrazem tego jest działalność hip-hopowego  zespołu o nazwie Kontestacja, który latem 2000 roku założyli Michał Jurek, Rafał Mutz i Janusz Kuźma. Kontestacja ma w swym dorobku dwie płyty oraz jedną solową produkcję Rafała Mutza. Ich muzyka utrzymana jest raczej w pogodnych klimatach, choć nie brakuje kompozycji poważnych dotyczących źycia i śmierci. Finansują wszystko z własnej kieszeni.

- Coraz więcej osób słucha rapu jak również go tworzy. To daje możliwość utalentowanej młodzieży wypłynąć na szersze wody. Treści zawarte w tej muzyce są odzwierciedleniem myśli pokolenia naszych czasów. Poruszają problemy dotyczące bezpośrednio każdego z nas. Jedną z wielu przeszkód dla szerszego jej zaistnienia jest oprócz profesjonalnego sprzętu brak pieniędzy na promocję płyt. Pozostaje nam nagrywanie w domowych warunkach. Naszym marzeniem jest wydanie płyty nagranej w profesjonalnym studiu- mówią chłopcy z Kontestacji."

 

www.nowiny.rybnik.pl/artykul,4284.html

 

 

 

 

Impreza hiphopowa "WARTOŚCIOWY PRZEKAZ!"- luty 2014

OZME 2013 - BIELSKO-BIAŁA

Kecaj (Koligacja GK) i Raph na majkach ...na moim rewirze z moimi dzieciakami!

Wspierając ziombla Bęsia - Nowy Bytom - Ruda Śląska